جذب نویسنده و بلاگر در آسان کد

علاقه مندان به نویسندگی در حوزه فناوری و اطلاعات ،وب، اپلیکیشن ، و خصوصا برنامه نویسی می توانند جهت همکاری با ما در بخش تولید محتوای وب سایت همکاری کنند

شرایط عضویت در تیم مقاله نویسی آسان کد؟

برخلاف اکثر وب سایت ها که شرایط سفت وسختی را برای مقاله نویس هادرنظر میگیرند ما بر آنیم تا در یک اقدام نوین و جدید برای این بخش ،شرایط خاصی رادر نظر نگیریم چرا که کاملا اذغان داریم که یک بلاگر و نویسندهاولین شرایطی که بایدداشته باشد تا مقالات پویا و جذابی را تولید کند، علاقه قلبی وی به این حوزه میباشد . چون معتقدیم که این تخصص به قول هنری ها، یک کار کاملا دلی هست و فرد باید عاشق این کار باشد تا مخاطب های زیادی پیدا کند.

خوب با توجه به این که وبسایت آسان کد یک سایت آموزشی در زمینه های برنامه نویسی و طراحی سایت و فناوری اطلاعات می باشد به طبع آن نیز موضوعات مقالات در همین زمینه ها تهیه می شود.

باتوجه به قوانین پیگیرانه وسفت و سخت حوزه دیجیتال مارکتینگ و قانون کپی رایت ،و احترام کامل به حق مولفین در این صنعت ما نیز به این موضوع کاملا احترام میگذاریم تا حقی از تولید کننده های اصلی این مقالات ضایع نگردد. از آنجایی که بلاگرها در حوزه تخصصی خود، استعداد و هوش نویسندگی خلاق و فعالی را دارا می باشند ، ما نیز به پشتیبانه این تخصص آنها خواستار فعالیت این عزیزان در این حوزه می باشیم.

در عصری که همه کارها تنها و تنها با یک کلیک قابل انجام هست دیگر نیازی به حضور فیزیکی افراد در این نهاد نمی باشد شما به راحتی بعد از تایید میتوانید از هرجای که هستید برای ما مقالات جذاب خود را ارسال فرمائید و خبر خوب دیگر نیز اینکه ما به سن نویسنده هیچ اهمیتی نمی دهیم چرا که نسل امروز ما نسلی بسیار باهوش و خلاق در همه زمینه ها به خصوص در زمینه تکنولوژی ها هستند

شما دوستان و همکاران محترم ما میتوانید جهت همکاری در این زمینه تخصصی در قسمت پشتیبانی تماس-ارسال تیکت رفته و درخواست خود را برای ما ارسال فرمایید که همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت لطفا شماره تماس خود را نیز به همراه در خواست خود برای ما ارسال فرمائید . یا می توانید در بخش های مختلف سوشیال مدیا که در قسمت فوتر یا دیگرقسمت های مختلف سایت هم هستند به ما پیام بدهید که گروه پشتیبانی ما آن را ترتیب اثر خواهند داد.

رنگ خود را انتخاب کنید
تنظیمات قالب