آموزش سی شارپ پیشرفته

  • احمدهادیزاده
  • 1400/05/11
آموزش سی شارپ پیشرفته
آموزش سی شارپ پیشرفته

آموزش سی شارپ پیشرفته


C# یک زبان برنامه‌نویسی شی گرا و کامل است که به برنامه‌نویسان این امکان را می‌دهد اپلیکیشن‌هایی کراس‌پلفترم (cross-platform) برای پلتفرم‌های ویندوز، تحت وب و موبایل بنویسند. می‌توانیم برنامه‌های C# را در سیستم‌عامل‌های  لینوکس ویندوز، iOS و اندروید بنویسیم.

C# یک زبان برنامه‌نویسی مدرن است. می توانیم از آن برای نوشتن برنامه‌های نرم‌افزاری مدرن امروزی استفاده کنیم.
از C# می‌توانیم برای توسعه‌ی انواع مختلف اپلیکیشن‌ها استفاده کنیم: برنامه‌های کلاینت ویندوز، کامپوننت‌ها (component) و کتابخانه‌ها (library)، سرویس‌ها (service) و APIها، اپلیکیشن‌های تحت وب، برنامه‌های موبایل، اپلیکیشن‌های ابری و بازی‌های ویدیوئی.

Microsoft از دو فریمورک توسعه‌ی نرم‌افزار پشتیبانی می‌کند، فریمورک .NET و .Asp.Net Coreفریمورک .NET برای توسعه‌ی اپلیکیشن‌های ویندوز و تحت وب در سال 2001 منتشر شد.
اما با فراگیر شدن مفهوم متن‌باز، شرکت Microsoft نیز کامپایلرهای زبان و .NET را متن‌باز کرد و این .NET جدید .NET Core نامیده می‌شود.
در آینده تنها یک نسخه از .NET وجود خواهد داشت، که همان .NET خواهد بود. نسخه‌ی بعدی .NET در سال 2020 و با نام .NET 5 منتشر خواهد شد.

هدف این دوره پشرفته این هست که شما دانشجویان عزیز بتوانید با مباحث پیشرفته و کلیدی این ز بان کاملا آشنا شوید و در نهایت هم تمام این مباحث را در غالب یک پروژه به شما خواهم گفت تا کاملا بعد از این دوره یک متخصص  کامل سی شارپ شوید .

شما بعد از این دوره می توانید دوره آموزشی Asp.Net Core  را که جدیدترین تکنولوژی کمپانی مایکروسافت هست که به زبان سی شارپ نیز کد زده میشود را برای طراحی وب سایت و اپلیکیشن های خود در نظرو آموزش  بگیرید و در نهایت یک فرد متخصص و مسلط به زبان  سی شارپ و آخرین تکنولوژی قدرتمند این زبان پرکاربرد و محبوب بشوید.

حتما قبل از این دوره، دوره مقدماتی این پیکج ، که پیش نیاز این دوره می باشد را ببینید .

موفق و پیروز باشید.

سرفصل های این دوره :

رنگ خود را انتخاب کنید
تنظیمات قالب