ارائه تدریس و آموزش آسان کد ساعت ها آموزش در حوزه های مختلف

شما اساتید محترم و متخصصان عزیز در حوزه های مختلف میتوانید مهارت و تخصص خود را با دانشجویان سراسر کشور و دنیا به اشتراک بگذارید .برای همکاری در قسمتهای مختلف میتوانید به بخش های زیر مراجعه بفرمایید.

روند تدرس در آسان کد و سوالات متداول؟

شما دوستان هم میتوانید بر حسب مهارت و تخصصی که دارید در وب سایت ما مشغول تدریس شوید و تخصص خود را با دیگران به اشتراک گذاشته و از آن کسب در آمد کنید ما همیشه از دوستان و همکاران خوبمان جهت تدریس استقبال میکنیم و نهایت همکاری خود را با آنها برای تایید و تصویب دوره و بار گذاری آن در سایت خود با شما عزیزان خواهیم داشت

ابتدا موضوع آموزشی ومشخصات دوره و تخصص خود را به همرا ه دموی و یک قسمت از خود دوره آموزشی به انتخاب خودتان، زیپ کرده و در آدرس زیر آپلود بفرمایید :
آپلود آموزش جهت ارسال
و لینک آپلود را برای گروه آموزش و انتشارات سایت به آدرس جی میل زیر ارسال فرمایید :
myasancode@Gmail.com

همکاران ما در بخش انتشارات هرروز جی میل را چک خواهند کرد ولی جهت اطمینان بیشتر میتوانید به آدرس واتس اپ یا در قسمت دایرکت اینستاگرام نیز بعد از ارسال دمو دوره پیام بدهید.


همکاران ما در اولین فرصت جهت هماهنگی و بارگذاری آن بر روی سایت با شما تماس خواهند گرفت

. در آسان کد ۷۰% فروش به صورت ثابت سهم مدرس است، ما به مدرسین احترام را می‌گذاریم و قوانین انحصاری نداریم تسویه حساب هم در پایان هر ماه ، طبق شماره کارت یا شبای تایید شده توسط مدرس، انجام خواهد پذیرفت .البته گاها در مورد تاریخ پرداختی، جهت نیاز مدرس ،استثنا هم در نظر میگیریم تا مشکلات مالی برای مدرس پیش نیاید.

سیاست ما در این مورد این هست تاارزش گذاری دوره آموزشی بدست خود مدرسین انجام شود. البته درصورتی که مدرسین نیاز به راهنمایی در این خصوص داشته باشند ما با توجه به موضوعات و تجربه های فراوان آموزشی و ارزش یابی های مختلف در سطوح های متفاوت آموزشی، گروه آموزشی ما ، مشتاق پاسخگویی شما مدرسین گرامی خواهد بود، همچنین آسان کد درصورت تشخیص ارزش‌گذاری اشتباه بر اساس معیارهای خود این موارد را به مدرسین اطلاع می‌دهد.
رنگ خود را انتخاب کنید
تنظیمات قالب